Firma Essentiale wypuściła na rynek pierwszy konsumencki produkt o nazwie PH-1.

 

Nieznany jeszcze w szerszym gronie użytkowników smartfon firmy ESSENTIAL o nazwie PH-1 robi furorę na rynku w Ameryce oraz jeszcze nie dostępny, ale bardzo oczekiwany w Wielkiej Brytani.

Essential to nowa firma, której celem jest tworzenie produktów technologii konsumenckiej na miarę XXI wieku. Założona przez Andy’ego Rubina, współzałożyciela Androida, najbardziej rozpowszechnionego na świecie systemu operacyjnego.

 

 

Dlaczego Essential PH-1 jest tak interesujący?

Co tak bardzo przyciąga kupujących do tak ciekawie zaprojektowanego telefonu, otórz jest to niedawny spadek ceny, która została obniżona o $200, mniej niż w momencie, gdy został on początkowo wprowadzony do sprzedaży.

 

Cena telefonu – Ile kosztuje PH-1 w Wielkiej Brytanii oraz w USA?

Telefon Essential jest dostępny tylko w jednym modelu z wbudowaną pamięcią o pojemności 128 GB który kosztuje 499 USD.

Odpowiada to około £380 bez VATu, chociaż biorąc pod uwagę obecny klimat gospodarczy, bylibyśmy zaskoczeni, gdyby telefon Essential bez kontraktu został wystawiony za mniej niż £499 w Wielkiej Brytanii.

 

Wykonanie oraz Modularna funkcjonalność telefonu Essential

 

Wykonany jest z tytanu i ceramiki, a jego wyświetlacz 5,7-calowy QHD o rozdzielczość 2560×1312 który wykracza nawet poza ekran Galaxy S8. Zaprojektowany od krawędzi do krawędzi pozostawia minimalne ramki i ma konstrukcję modułów.

Tak, PH-1 obstawia modularną funkcjonalność po przez akcesoria, które można podłączyć za pomocą złącza magnetycznego i bezprzewodowego przesyłania danych. Za dodatkowe 199 dollarów można dokupić kamerę 360 mocowaną do smartfona za pomocą magnesów, które łączy się bezprzewodowo. Mówi się, o pracach nad ładującą stacją dokującą, która ma zostać uruchomiona w przyszłości.

W PH-1 Pojawiają się również dwa aparaty z jednym kolorem i jednym monochromatem podobnym do Huawei P10.

 

ŹRÓDŁOEssential
UDOSTĘPNIJ

Co o tym sądzisz?